Je lepší ucho mít.

Únor 2016

Zahrajte tu mou lito-lito-litoměřickou

23. února 2016 v 11:27 | Annika |  (Ne)malé radosti
Uplynul další týden, a byl přesně, jak jsem očekávala, úplně jiný než předchozí. Zkouškové skončilo a s ním jak nepříjemné povinnosti, tak povalování se doma. Vyrazila jsem za novými vědomostmi do školy - a za novými zážitky do Českého středohoří...

Tak to spusťme

14. února 2016 v 20:40 | Annika |  (Ne)malé radosti
Mezi lety 2013 a 2014 jsem na starém blogu úspěšně plnila projekt (Ne)malé radosti. Tehdy mě to velmi bavilo. Občas jednotlivé týdny radostí jen překypovaly, jindy naopak bylo najít sedm šťastných chvil nadlidským úkolem. Přesto jsem to ale zvládla a jako odměna mi na památku zůstalo cosi jako deník zachycující, co mě v roce 2013 a 14 naplňovalo příjemnými pocity.
Ač to možná není zrovna nepřitažlivější čtení a časy největší slávy tohoto projektu již pominuly, letos jsem se odhodlala to zkusit zase. Lákala mě představa srovnat to, co mě těšilo jako čerstvou prvačku na výšce, a co mě těší nyní. Od té doby se tolik věcí změnilo! Jsem si jistá, že bude těžké nebýt jednotvárná, mám však pocit, že už dlouho jsem se nepostavila žádné výzvě. Tak tedy hurá do toho!