Je lepší ucho mít.

Komentáře

1 V. V. | E-mail | Web | 27. července 2014 v 12:05 | Reagovat

J. Je to ten J., co si myslím, že to je? :) Moc děkuji za připomenutí skautských táborů. Čaj jsem se díky nim nenaučila si vychutnávat jinak i doma, poslední dobou na čaj vůbec nemám chuť, ale milovala jsem ty tábory. Takhle s odstupem času bych jela znovu, i když byly samozřejmě chvilky, kdy jsem si říkala: "To je můj poslední tábor." Celkem jsem byla na šesti, sedmého roku se rozpadl oddíl skautek...

U nás v knihovně seženeš vždycky všechno, protože si tu moc lidí knížky nepůjčuje. A když ne tam, určitě ve vedlejším městě, kde je velká knihovna. Opravdu velká. Ale vím, jaké to je, jen pro své směšné omyly nenacházím tak příhodné tituly. :)

Předpokládám, že je to ta knížka, kterou jsi včera večer ohodnotila pěti hvězdnými symboly na Goodreads? :) Já jsem si před tvým příchodem četla rozečtenou knížku o Anně Boleynové, ale moc mě to nebavilo. Hodinovou cestou domů (bohužel jsem chytla autobus, který objíždí všechny vesnice a nejede přímo po dálnici) jsem se však pořádně začetla. Konečně se něco děje, Jindřich se pře s Kateřinou o rozvod. :)

A co se týče srazu - mám na to vlastně podobný názor jako ty. Budu taky asi psát něco málo o tom. Mmm, myslím, že jsi řekla své jméno, ale nějak jsem si to do hlavy neukládala, přeci jen je to věc, kterou už vím. :) Ale alespoň jsi to neřekla jako já: "Jsem Vlasta, bloguju už pár let a píšu o všem možném. Nejsem moc zajímavá tak jedeme dál." :D Ale ano, ty a všichni ostatní, kterým do řeči vstoupil ten číšník či jak jej nazvat, jste byli chudáci.

No a co se týče, neboj, už budu končit :D, tvých prchavých letních rán jako takových, doufám, že zahodíš prchlivost a budeš o nich J. nadále psát. Piš mu o všem, co tě napadne, s upřímnou poetičností zacházej se svými prožitými slovy a s bezkudrlinkovým zdobením mu vylič, co máš na srdci. :) A třebaže básníkem být nechceš, můžeš prozaicky básnit, jako dnes, o sobě samé. :)

2 vitr71@seznam.cz vitr71@seznam.cz | 27. července 2014 v 13:12 | Reagovat

...cizí dopisy. Rád čtu dopisy napsané cizími lidmi. Vlastně strašně rád čtu jakékoliv dopisy. Probouzí to mou fantasii a baví mne dotvářet si příběhy, jež se za těmi dopisy ukrývají...
Líbí se mi Tvůj dopis. Již jen pro to, že mne dostal tam, kam se nemám šanci podívat. Kupříkladu na sraz blogerů,do pražských čajoven, co jsem tak miloval... a Tvá zmínka o lolita sukni, mi připomněla, spoustu dávných známých a přátel, co se v této komunitě pohybovali. Bylo hezké si nad Tvým článkem zavzpomínat.
Děkuji.

3 veronika veronika | E-mail | 20. listopadu 2014 v 17:43 | Reagovat

ta labuť je nádherná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.